O nás

Vítejte na stránkách naší prodejny Bylinek                        

Již 6-tým rokem provozujeme prodejnu bylinek a všeho, co se týká přírodní léčby a zdravého jídla.

Máme široký sortiment jednodruhových bylin, bylinných čajů sypaných i porcovaných. Dále máme v nabídce čaje ovocné, ayurvédské,černé,zelené,dětské. K nabídce taktéž patří bylinné masti,kapky,tinktury,výluhy,gely.

Dalším sortimentem je přírodní kosmetika - kosmetika obličejová,tělová,ústní hygieny,vlasová - např.krémy,gely,tělová a plěťová mléka,zubní pasty,mýdla atd...

Nemalou řadou je zastoupeno zboží zdravé výživy ať již chlazené - paštiky,tofu,šmakouny,sojajogurty - tak zboží suché tj. mouky,krupice,vločky,klíčky,kaše,luštěniny,celozrné těstoviny,polévky atd...

Zabýváme se taktéž potravinami pro občany s bezlepkovou dietou  pro které máme zboží širokého výběru.

K naší nabídce patří i objednávkový systém zboží,které na skladě nemáme, není problém daný produkt objednat přímo dle přání zákazníka.

Věříme, že každý zákazník si u nás najde to, co potřebuje.

Radost a pohodu do Vašeho života přeje

Bc.Blanka Sedlářová

Ráda Vás uvítám v naší nové prodejně v Karviné-Ráji,ul.Kosmonautů,kde je pro Vá s připravena celá řada novinek,např.řada čajů z peruánských bylin,výrobky Dědka Kořenáře,velký výběr kosmetiky zn:Ryor, skvělé Davídkovo koření. Denně máme pro Vás přichystané ochutnávky nejem čajů, ale i chutných pomazánek.

Věřím, že navštívíte naší novou prodejnu.

Stálé zdraví a životní optimismus Vám přeje

Bc.Blanka Sedlářová